Як не помилитися при купівлі квартири?

Закон і право
ID:42262939

Вибрати житло завжди непросто. Купівля житла – відповідальний та важливий момент у житті кожної людини. Звичайно, розмір житлової площі та кількість кімнат будуть залежати від вашої платоспроможності, але інтуїція і поради професіоналів можуть дуже допомогти в такій важливій справі. Ріелтор Марія Шило у сфері нерухомості працює понад п’ятнадцять років. За роки роботи вона уклала чимало договорів купівлі-продажу. Фахівець поділилася основними  порадами для покупців житла.

Основні поради для покупців квартири

  1. Якщо вам пропонують чудове помешкання за малі гроші, не спішіть погоджуватися на пропозицію, адже такі варіанти на ринку нерухомості насправді з’являються вкрай рідко.
  2. Будьте пильними із документацією: вимагайте оригінали документів.
  3. Довіряй, та перевіряй. Попросіть власника помешкання пред’явити паспорт, удостовіртеся у тому, що запропоноване вам помешкання справді існує за зазначеною адресою.
  4. Не полінуйтеся зібрати якнайбільше інформації про агенцію нерухомості, з якою збираєтеся співпрацювати (скільки часу вона функціонує, які успішні операції нею було здійснено; у ваших правах також попросити документи, що підтверджують існування агентства).
  5. У процесі укладення договорів завжди читайте текст документу. Зверніть увагу на власника майна, адресу майна, відповідальність за даним договором, строки його укладення.
  6. З метою укладення договору купівлі-продажу зверніться до нотаріуса, якому довіряєте.
  7. Перед укладенням договору купівлі-продажу ще раз перевірте всю правовстановлюючу документацію на майно. Інформація у договорі має співпадати із тою, що зазначена в договорі про наміри.
  8. Проконсультуйтеся у свого нотаріуса про те, чи все гаразд із документами. Поцікавтеся, чи бажане майно не знаходиться в кредиті, під заставою чи арештом, чи у власника немає інших осіб (третіх осіб), які б претендували на це майно. Ще раз перевірте паспорти.

Агенція нерухомості «Благо» – живіть благополучно і щасливо у своїй новій домівці!

 

Підготувала Юлія ХІМ’ЯК

 

Агенція нерухомості «Благо»:

Купівля

Продаж

Оренда

Обмін

Тел. +38 (067) 354 31 38

facebook.com/groups/facebokblago/

neruhomist_blago_ternopil