«Стильна хата» – готові рішення ремонтних питань

Інтер'єр. Дизайн в деталях
pimgpsh_fullsize_distr

Слово «ремонт» досі асоціюється у вас з головним болем, а в думках – десятки запитань, де взяти потрібний матеріал, щоб було і зі смаком, і без удару по сімейному бюджету? Тоді вам у «Стильну хату»!

«Стильна хата» – це симбіоз новаторських ідей, ідеальне поєднання ціни, високої якості і дружніх відносин. Хоча салон декору відкрився нещодавно, за плечима робочого персоналу – 20-річний досвід роботи на ринку будівельних товарів. Дизайн інтер’єру – це не лише робота, а й справа життя, в якій фахівці розбираються досконало. Це дає можливість клієнту не просто придбати необхідну продукцію, а й отримати високопрофесійний супровід від зародження ідеї до її виконання.

«Стильна хата» – це мережа салонів декору на території України. У Тернополі філія відкрилася однією із перших і отримала назву Capa Decor, адже вже дев’ять років власники салону є дилерами продукції німецької компанії Caparol, яка представлена у першій виставковій залі.

Експозиція салону демонструє близько 200 взірців оздоблення стін різними техніками з використанням декоративних матеріалів, серед яких структурні фарби та декоративна штукатурка у широкій палітрі кольорів. У другій виставковій залі представлені екологічні вапняні фарби PrimaLex (Чехія), що дозволяють стінам «дихати», продукція компаній Element і «Ферозіт». При умові витримування технології компанії надають гарантії на матеріал.

Наявність колірувальної студії дозволяє з точністю отримати потрібний відтінок індивідуально для кожного інтер’єру. При студії декору працює бригада дипломованих майстрів. Скориставшись їхніми послугами клієнт має змогу суттєво зекономити на купівлі матеріалу, адже тоді він оплачує  ціну роботи за м2. До прикладу, для втілення в життя дизайнерського проекту вашої оселі потрібно 8 л декоративної штукатурки, а вона наявна у фасуванні 25 л.

«Стильна хата» – енциклопедія цікавих ідей, практичні поради по оздобленню дому, дизайну та декору.
м. Тернопіль, вул. Ст. Будного, 28, приміщення 337/3.

Тел..:+38 (067) 357 05 69.