«Фамільна стоматологія Мельників» – гарант вашої здорової посмішки

Здоров'я та врода
1435091105_krasivye-zuby

У Тернополі все частіше з’являються сімейні клініки та стоматології. У чому їхня специфіка та особливість з’ясовували з керівником «Фамільної стоматології Мельників» –  Тетяною Григорівною Мельник.

 Хто у вашій сім’ї першим почав працювати у стоматології?

Ще з дитинства я знала, що буду медиком. Моя мама працює медсестрою, тому саме й вона прищепила мені любов до медицини та лікарської справи.

Після закінчення університету деякий період я працювала в інших стоматологіях. Але зрозуміла, що хочу відкрити власну справу.  І у 2015 році вперше відкрила двері «Фамільна стоматологія Мельників».

Скільки років ви займаєтеся практичною стоматологією?

Близько дев’яти років.

Зараз головний тренд у стоматології – відбілювання. Рекомендуєте цю процедуру?

Так, ви праві. Уся молодь зараз в захваті від білосніжної посмішки. Ця процедура – безболісна, ефект зберігається на довго, якщо правильно доглядати за зубами. Необхідно звернути увагу на те, чи немає протипоказань у людини для відбілювання. Після відбілювання зробити ремінералізуючу процедуру (наситити зуби фтором) і ефект гарантований.

Чи достатньо двічі на день чистити зуби, щоб вони були здоровими?

 Якщо б усі люди чистили зуби хоча б два рази в день –  то їхня ротова порожнина була в порядку.  Молодь ще дбає про своє здоров’я, а старші – жаліють грошей на догляд та лікування.

  Для кожного пацієнта вважливе питання стерилізації інструментів. Ваші пацієнти в безпеці?

Це найголовніше! Наші пацієнти в цілковитій безпеці. Інструменти проходять усі рівні стерилізації. Ми не економимо на матеріалах та інструментах. Здоров’я пацієнта для нас стоїть в пріоритеті!

 

Спілкувалася Тетяна ШИЛО

«Фамільна стоматологія Мельників»

Художня реставрація зубів, відбілювання,

протезування, керамічні вініри,

зубні імпланти.

Вул. Просвіти, 10

Тел.: +38 (068) 930 26 26

+38 (068) 515 09 94

Instagram:  melnykfamilydentistry