Український серцеїд Роман Скорпіон відкрито та чесно розповів журналу CITY LIFE про себе та свою професію

Роман Скорпіон: давай будемо разом!

111A2558

Романе, з часу Вашого концерту в Тернополі та інтерв’ю, яке було опубліковано в нашому журналі, пройшло кілька місяців! Що змінилося за цей період у Вашому особистому та професійному житті?

Роман С.: Так, безумовно відбулось багато змін. Я відчуваю, професійний ріст у зв’язку зі збільшенням кількості концертів. Росте і кількість моїх друзів -шанувальників, яких з кожним концертом стає все більше і більше. Також другого жовтня відбулась прем’єра нової пісні «Моя».

Вас приємно вразила тернопільська публіка, з якою, за Вашими словами, у Вас була взаємна «гра емоцій». Коли плануєте приїхати з наступним сольним концертом у Тернопіль?

Роман С.: Тернопіль як завжди вразив гостинністю та неймовірними емоціями. Від публіки була просто нереальна віддача, що не може не радувати. Особливо, коли глядачі просто кайфують та насолоджуються, тоді виступати в сто разів приємніше.

У Вас велика команда, яка супроводжує Вас під час турне.  Хто ці фахівці? Ви підбирали команду самі. За яким принципом?

Роман С.: Моя команда - моя сім'я. Я сам є продюсером проекту «Роман Скорпіон», і свою команду підбирав особисто. Для мене дуже важливо, щоб люди, які зі мною працюють, були креативними і розуміли мене з півслова. Фахівці в мене різносторонні, починаючи від танцювальної підтримки і закінчуючи концертним директором. Я дуже люблю свою команду, вона у мене - найкраща!

IMG 1962

Ви – автор текстів і музики пісень, які виконуєте. Як народжується нова пісня – це «муки творчості» чи «подих натхнення»?

Роман С.: Так, я дійсно автор текстів і музики всіх своїх композицій, тому що саме так можу максимально точно передати те, що мною пережито, чим наповнена моя душа. Ніколи НЕ замислювався, наприклад,  над тим, що потрібно чимось надихнутися, щоб написати пісню або де взяти енергію, щоб глядачі це відчули. Все приходить само...Скажу, лише одне, кожна моя пісня - це правдива історія.

Ви – виконавець авторських пісень. Це принципова позиція чи Ви не відмовитеся й від виконання пісень, написаних іншими авторами? Яка би це мала бути пісня, щоб Ви погодилися чи захотіли її виконати?

Роман С.: Не скажу, що це принципова позиція – це швидше, особисті думки, емоції. Я так можу краще донести до людей свою творчість. Звичайно, я не проти виконувати пісні інших авторів. До речі, прем’єрна пісня «Моя» - це перша робота написана іншим автором.

Ви надаєте більше значення вчинкам, ніж словам. Це також і Ваше життєве кредо?

Роман С.: Слова забуваються і часто не несуть в собі особливого сенсу, можуть бути сказаними на вітер. В свою чергу, вчинки дають зрозуміти сутність людини і більше запам’ятовуються. Безумовно, вчинки мають найбільше значення.

Скорпіон2

Ви – старший в багатодітній сім’ї. Чого навчила і що дала Вам особисто роль старшого брата?

Роман С.: У сім'ї нас шестеро, і роль старшого брата нелегка. Але у мене завжди була підтримка - мої брати і сестри. Я пам'ятаю, як ми дружно збирали ягоди і гриби, щоб заробити гроші, а напередодні Нового року рубали в лісі ялинки і продавали їх. Я пам'ятаю свої руки - подряпані хвойними голками. Але треба було якось викручуватися, заробляли на хліб як могли.

Що в інших людях Вам імпонує, а чого Ви не станете терпіти ні за яких  обставин?

Роман С.: Людина повинна бути красивою, як тілом, так і душею. Я вважаю, що некрасивих людей не буває, одна людина виділяється внутрішньою красою, інша зовнішньою, але коли панує золота середина, це не може не радувати. Доброзичливість, гуманність, чесність – це риси, якими повинні бути наділені кожен із нас. Брехливість та зверхність – це ті вади характеру, які не дають мені позитивно сприймати людину. Я не розумію позиції, коли люди ставляться зверхньо до інших людей, адже всі ми рівні.

Ви віддаєте перевагу літературі про лідерство і психологію. Кажуть, що в психологію приходять не від хорошого життя.  Популярна психологія допомагає  Вам у вирішенні Ваших життєвих і професійних проблем?

Роман С.: Дійсно, я дуже цікавлюсь психологією – це допомагає мені мотивувати себе робити щось більше, а найголовніше - робити це правильно. Для мене, як лідера, важливо вміти побудувати свій бізнес і організувати роботу з людьми. Читаючи психологію, ти починаєш по іншому реагувати на різні ситуації чи події. Часто знаходиш для себе настанови та відповіді на вирішення певних питань.

Життя змалку гартувало Вас і Ви складаєте враження сильної людини. Проте, чи є щось, що Ви намагаєтеся змінити в собі на краще?

Роман С.: З дитинства я звик до самостійного життя.  Я постійно працюю над собою, вдосконалююсь.  

Скорпіон3

Якщо Вам випав би один шанс магічним чином повернутися в минуле, в який період свого життя Ви хотіли би вернутися і для чого: пережити щасливі моменти, щось змінити, сказати інші слова?

Роман С.: Знаєте, я неодноразово задавав собі це питання. І завжди на нього лише одна відповідь - повернутися в дитинство, коли мама була жива і якимось чином спробувати змінити той момент.

Чи можете сказати про себе, що Ви – «людина, яка зробила себе сама»? Чи були на Вашому життєвому шляху люди, які внесли свій вагомий вклад у Ваш нинішній успіх?

Роман С.: Проект «Роман Скорпіон» моя ідея і моє втілення, але без своїх рідних та команди, я впевнений, не було б такого успіху.

Преса іноді називає Вас «українським мачо». Як на мене, то Ви, навпаки, людина-однолюб з ніжним серцем, яка прагне любити і потребує любові. Де тут правда? Ви сентиментальні? Вас легко розчулити, чи я помиляюся?

Роман С.: Це вже інтимне питання, а я не схильний до зайвої відвертості в цій темі. Єдине, що я можу сказати, що дійсно я прагну любити і так само у відповідь потребую любові.

Ви любите дітей і охоче виступаєте з дитячими колективами. Чи готові стати батьком? Про скількох дітей у Вашій майбутній сім’ї мрієте?

Роман С.: Так, готовий. І серйозно задумуюсь над цим питанням вже протягом декількох років. Хотів би трьох дітей.

Як успішний естрадний виконавець і продюсер, які позитивні тенденції помічаєте в розвитку сучасної української естради? Чим, на Вашу думку, вони спричинені?

Роман С.:  Перш за все, це введення квот. Вони дали багатьом українським артистам «зелене світло», а також популяризація української мови.

Що Ви хочете побажати собі особисто з огляду на те, яким має стати Роман Скорпіон через десять років?

Роман С.: Найперше, хочу побажати реалізації всіх своїх задумів та планів на цілий рік, а в мене їх ще багато. Через десять років - давайте не будемо загадувати! Побачимо.

                                                                                 Спілкувався  Володимир Уруський