Учасник московсько-української війни, свободівець, Мар'ян Козбур повернувся до цивільного життя

Депутат Тернопільської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Мар’ян Козбур повернувся до цивільного життя.

23507320

Учасник і ветеран московсько-української війни, лейтенант 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Збройних Сил України звільнений у запас.

Відтепер молодому депутату-нацоналісту не потрібно буде «розриватися» між сесійною залою та службою у лавах ЗСУ.

Нагадаємо, Мар’ян Козбур у депутатському кріслі лише з квітня цього року. У міській раді він замінив одного із трійки депутатів-вигнанців. Проте, донедавна був змушений поєднувати солдатське життя із депутатським.

Довідка: Мар’ян Козбур вступив до лав 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України у складі добровольчого батальйону «Карпатська січ» у 2015 році.  Протягом трьох з половиною років військової служби виконував бойові завдання у зоні проведення АТО на території Донецького аеропорту, с.Піски, с. Водяне, с. Гранітне, с. Новотроїцьке Донецької області, с. Кримське, с. Новотошківське Луганської області.

Нагороджений відзнаками генерального штабу та сухопутних військ України, звільнений у запас по закінченню умов укладеного контракту.