Сергій Фаля та Юрій Мікоф. Наш успіх – наш власний досвід!

Оригінальні. Драйвові. Професійні.  Тільки цими трьома словами можна чітко описати дует ведучих, які своїх замовлень навіть не рахують! Тому що вони вже рахують роки досвіду своєї професійної діяльності, а не кількість проведених заходів. Тож, знайомтеся з улюбленцями публіки в Західній Україні – дует ведучих Юрій Мікоф (Юрій Гнатишин)  та Сергій Фаля (Сергій Фалендиш). Відверто кажучи, та й багато з вас вже знає, що саме з цим дуетом ми працюємо на всіх заходах від CITY LIFЕ. За період співпраці вдалося ближче познайомитися з їх діяльністю, що дозволило провести цікаву та пізнавальну розмову.

Ви двоє абсолютно різні і по фізичній комплекції, і по характеру. Чи впливає це на вашу творчість, чи,  можливо. це і є головним плюсом у вашій роботі?

Фаля: Так, це ж добре J Розрізняють легко J Насправді ця несхожість між нами дуже круто впливає на роботу. Один з нас прекрасно ладить з старшим поколінням, інший – навпаки, з молоддю.

Мікоф: У нас мікс серйозності з харизмою. От уяви собі весілля, багато людей, єі старші, є  і діти. Виходимо ми, такі двоє серйозні, починаємо монотонно проводити та розповідати історії, які молодшому поколінню або взагалі не потрібно чути, або яких вони не розуміють. Веду до того, що саме  цей мікс різних характерів і є нашою родзинкою.  Взагалі, до створення дуету ми працювали поокремо, та й зараз бувають випадки, що працюємо нарізно. Але коли в дуеті, то стараємося доповнювати один одного.

Назвіть три найгучніших заходи за весь ваш робочий діапазон.

Фаля: Неможливо виділити якихось три. Їх так багато, що більшість ми просто вже не пам’ятаємо J. А взагалі вважаю, що всі достойні бути найкращими.  Та й до кожної роботи ми ставимося дуже відповідально, тому розділити заходи на категорії: кращий – гірший, просто нереально.

          міоф

   Напевне більшість з людей вважає, що робота ведучого полягає безпосередньо в такому ритмі, як «прийшов - провів - пішов». А що насправді входить в обов’язки ведучого до та після заходу?

Мікоф:  Ми не тільки ведучі, ми й івентори. Тобто, стараємося допомагати замовнику в організації свята з нуля.  Ми враховуємо абсолютно все, що може вплинути на свято, навіть роботу кухні. Тобто, щоб всі страви подавалися в потрібний час. Отже, коротко перелік наших функцій в повній організації: зустрітися з замовником, скласти сценарій і таймінг, погодити з замовником, провести захід, справити приємне враження та запам’ятатися гостям.  Як бачиш не все так просто J

              Фаля: Останнє - не менш важливе, тому, що  приємно вразити та запам’ятатися гостям - означає  продовжити ланцюг успішності. Тебе сьогодні тут побачили, а завтра там порекомендували!

Цінова політика в дуету Юри Мікофа та Сергія Фалі. Корпоративи, весілля, презентації…

 

               Фаля: Перед тим як озвучити ціну замовнику ми уточнюємо багато нюансів: тематику заходу, місце проведення, кількість гостей, таймінг  тобто розпорядок по часу, визначення дати та дня, (наприклад, якщо це весілля в серпні-вересні, то буде дорожче). Щодо днів, то, звісно, найдорожчі субота-неділя.

Зрозуміло, та все ж, конкретизуйте ціни.

Презентації – від 300 доларів;

Корпоративи – від 500 доларів;

Весілля – від 800 доларів.

 

Я також знаю ціни на цьому ринку і хочу сказати, що ви досить таки не дешеві J Але тим не менш, замовлень у вас більш, ніж достатньо. Хоча, знаю декількох непоганих ведучих, у яких замовлень значно менше, хоч вони і дешевші. В чому тоді ваш секрет успіху?

Мікоф: Ринок переповнений кількістю ведучих, тому пішов колосальний демпінг цін. Але ми вирішили ціни не знижувати. Тому, що організація і проведення розважальних заходів - це велика робота, і вона повинна  відповідно оплачуватися. Ми за якість та досвід, які мають свою ціну.

Фаля: Немає жодного секрету в нашому успіху. Є тільки досвід та професійність. До речі, велику роль в роботі відіграла гра в КВК в свій час. Це побудувало платформу для сцени: впевненість в собі, кмітливість та щирість в спілкуванні.

Не один раз ми бували на різних заходах і завжди є такі моменти, коли тебе хтось витягує, в буквальному розумінні, на сцену чи то щось говорити, чи, не дай Боже, брати участь у якомусь конкурсі, наприклад танцювальному. J На мою думку, це не зовсім правильно, адже є різні типажі характеру. Щодо вас, то я жодного разу подібних ситуацій не зустрічала. Як вам вдається розворушити народ і при цьому легко це все подати? Можливо є якісь психологічні моменти?

Фаля: Просто потрібно працювати ненав’язливо, без примусу, щиро! За 10 хвилин до початку заходу ми з Юрою стараємося вивчити публіку, знаходимо ключ до неї J І ти права, саме тут в процес налагодження контакту в дію входять психологічні моменти.

Мікоф: Ніколи нікого силою не заставляємо виходити на сцену чи на середину публіки. J В нас все виходить  за згодою сторін J  

Хто з відомих шоу-менів є для вас кумиром? Чи берете ви з когось приклад?

 Фаля: Дмитро Шепелєв.

 Мікоф: Іван Ургант. Але в кожному ідеалі потрібно шукати свій ідеал! Тоді ти будеш унікальним, а не чиєюсь копією.

Ще буквально донедавна ви обоє працювали в одному з кращих ресторанних комплексів міста та в нічному клубі. Чому вирішили залишити такий насичений ритм життя ? Можливо є якісь плани, якими ви б хотіли поділитися?

 Фаля: Ми не залишили цей ритм J Ми далі гастролюємо J Справді, у нас з Юрою є хобі. Я люблю стояти за пультом Dj, а Юра – MC, нас запрошують проводити дискотеки і в Тернополі, і в інших містах.

Мікоф: Так, ми плануємо відкриття iven –агенції, яка буде займатися організацією свят «під ключ».

           фаля